RÚD

Závodní výbor

VZO:

  • MIKLÁŠ BOHUŠ – předseda 1. signální
  • MARTON JOZEF – předseda RÚD č.2
  • KONVIČKA ALEŠ – místopředseda RÚD č.2
  • PUŠČÁK MIROSLAV – předseda RÚD č.3
  • TRÁVNÍČEK STANISLAV – předseda RÚD č.4
  • CHAMRÁD ALEŠ – předseda RÚD č.5
  • SANTARIUS TOMÁŠ – předseda RÚD č.6
  • PĚKNICA IVAN – předseda RÚD č.7
  • VÍTEK PAVEL – místopředseda RÚD č.7
  • PYTLÍK MIROSLAV – předseda RÚD č.8
  • PASTÝRIK MIROSLAV – předseda RÚD č.9
  • VLACH MAREK – místopředseda RÚD č.9
  • POLÁŠKOVÁ MARTA – předseda RÚD č.10
  • KRAUSZ JIŘÍ – místopředseda RÚD č.10
  • KÖGLER ROBERT – specialista BOZP RÚD č.10
  • PASTRŇÁK RENÉ – předseda RÚD č.11
  • GRATZOVÁ DAGMAR – předseda RÚD č.12

RÚD Č. 1 – PRVNÍ SIGNÁLNÍ

Příjmení a Jméno Funkce E-mail
MIKLÁŠ BOHUŠ ÚD+PŘEDSEDA+VZO bmiklas1@seznam.cz



RÚD Č. 2 – HCC

Příjmení a Jméno Funkce E-mail
BALIGA ROMAN ÚD+POKLADNÍK+MZDOVÁ RBaliga@seznam.cz
GLABAZŇA ZDENĚK ÚD Felix-prvni@volny.cz
HORNÍK JOSEF ÚD
KLIMEK SVATOMÍR ÚD
KONVIČKA ALEŠ ÚD+ DARK ales.konvicka@seznam.cz
KOVAL JAN ÚD+PŘEDSEDA+VZO Jan.Koval@arcelormittal.com
KUČA MICHAL ÚD
MARTON JOZEF ÚD jozef.marton@seznam.cz
NEJEDLÝ ROMAN ÚD
DOBEŠ ROSTISLAV ÚD dobes63@seznam.cz
RŮŽIČKA PAVEL ÚD+MÍSTOPŘEDSEDA+VZO Pavel.Ruzicka@arcelormittal.com
ŠIMÍK VLADISLAV ÚD Vladislav.Simik@arcelormittal.com
TOMIS MARTIN ÚD mtank@seznam.cz
SOŠKA JAN BOZP
HROCH ZDENĚK SPORT. A KULTURA



RÚD Č. 3 -KD

Příjmení a Jméno Funkce E-mail
KULHÁNEK JAROMÍR ÚD+MÍSTOPŘEDSEDA jaromir.kulhanek@arcelormittal.com
NUNVÁŘ LADISLAV ÚD+PŘEDSEDA+VZO+MZD.K. ladislav.nunvar@arcelormittal.com
PUŠČÁK MIROSLAV ÚD+BOZP
RUNČÁKOVÁ LENKA ÚD+POKLADNÍK+STRAVA
VAŠÍČKOVÁ VĚRA ÚD+SPORT.A KULT.KOMISE
KONEČNÝ MARTIN DaRK



RÚD Č. 4 – P 1500

Příjmení a Jméno Funkce E-mail
BÁRTA LADISLAV ÚD ladislav22@seznam.cz
SMEKAL VLASTIMIL ÚD+MÍSTOPŘEDSEDA
TRÁVNÍČEK STANISLAV ÚD+PŘEDSEDA+VZO+POKL. Stanislav.Travnicek@arcelormittal.com



RÚD Č. 5 – SOUSTRUŽNA

Příjmení a Jméno Funkce E-mail
HRBEK LIBOR ÚD+BOZP
CHAMRÁD ALEŠ ÚD+PŘEDSEDA+VZO chamrad.ales@seznam.cz
KORTA MIROSLAV ÚD
LIBIŠ ZDENĚK ÚD+MÍSTOPŘEDSEDA+POKLADNÍK zdeneklibis@email.cz
KLEIN MARTIN SPORT. A KULTURA klein.martin@volny.cz



RÚD Č. 6 – SOC. SPAL

Příjmení a Jméno Funkce E-mail
GUSTAV SANTARIUS ÚD
VOJÁČEK ZDENĚK ÚD+PŘEDSEDA+VZO Zdenek.Vojacek@arcelormittal.com
CIESLAROVÁ IVANA
Ivana.Cieslarova@arcelormittal.com



RÚD Č. 7 – SJV

Příjmení a Jméno Funkce E-mail
PĚKNICA IVAN ÚD + PŘEDSEDA RÚD+VZO ivan.peknica@arcelormittal.com
VÍTEK PAVEL ÚD+MÍSTOPŘEDSEDA+VZO pavel.vitek@arcelormittal.com
WENGLORZOVÁ JAROSLAVA 2.MÍSTOPŘ+sp.a kul.kom wenglorzova.j@seznam.cz
SPONER ROSTISLAV ÚD+POKLADNÍK rostislav.sponer@arcelormittal.com
ZACHOVAL IVAN DaRK + pověřenec i.zachoval@seznam.cz
JAKUBEK MIROSLAV ÚD + MK miroslav.jakubek@seznam.cz
FLACHS IVO ÚD + BOZP
LEDNICKÝ DALIBOR ÚD lednicky.dalibor@seznam.cz
KONTÁR JOSEF ÚD jokon@centrum.cz
KISEL MARTIN ÚD
KUDLÁČEK OTAKAR ÚD ronniejames@seznam.cz
CABALA JIŘÍ ÚD
MESÁROŠ MARIAN ÚD marian.mesaros@arcelormittal.com
PASKER MILAN ČLEN RÚD pasker66@seznam.cz
JUŘICA PAVEL ČLEN RÚD



RÚD Č. 8 – AMDS, DOV,ZINK.

Příjmení a Jméno Funkce E-mail
CHROBOKOVÁ JIŘINA ÚD Miluse.Vasickova@arcelormittal.com
MAJERNÍK LUBOMÍR ÚD+MÍSTOPŘEDSEDA Petr.Paleta@arcelormittal.com
OBLUK MIROSLAV ÚD+BOZP Miluse.Vasickova@arcelormittal.com
OTTO EVŽEN ÚD Radek.Koktan@arcelormittal.com
PYTLÍK MIROSLAV ÚD + PŘEDSEDA RÚD+VZO Miroslav.Pytlik@arcelormittal.com
VÁCLAVEK LUBOMÍR ÚD Marian.Wojewoda@arcelormittal.com
TARGOŠOVÁ Ludmila STRAVOVACÍ KOMISE
GRYCZ Martin POKLADNÍK
HORVÁTH Jiří DaRK



RÚD Č.9 – AMDS LINKY

Příjmení a Jméno Funkce E-mail
DZURIK JIŘÍ ÚD jura.dzurik@seznam.cz
KUSÁK MARTIN ÚD martin.kusak@seznam.cz
PASTÝRIK MIROSLAV ÚD+PŘEDSEDA+VZO+SPORTOVNÍ+MZDOVÁ Miroslav.Pastyrik@arcelormittal.com
STANKOVIČ MILAN ÚD Milan.Stankovic@arcelormittal.com
STEFFEK LUKÁŠ ÚD Lukas.Steffek@arcelormittal.com
ŠKAPA LADISLAV ÚD skapal1@email.cz
VLACH MAREK ÚD+MÍSTOPŘEDSEDA+POKLADNÍK+BOZP Marek.Vlach@arcelormittal.com